0 532 246 37 75
trtrtrtr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bursa Epoksi Zemin Kaplama

28 Şubat 2024
560 kez görüntülendi
Bursa Epoksi Zemin Kaplama

BURSA EPOKSİ

Bursa epoksi yüksek direnci sayesinde sık tercih edilen iki bileşenli bir polimerdir. Fiziksel ve kimyasal her türlü etkene karşı dirençli bir yapıya sahiptir. Diğer malzeme türlerine göre farklılıkları da mevcuttur. En temel farklılıklarından biri yere kuvvetli tutunuşudur. Uygulama yapıldığı zemine kuvvetle tutunur ve yapısı herhangi bir kimyasal etkene maruz kalsa bile kolayca bozulmaya uğramaz. Bursa epoksi diğer uygulama türlerine göre daha uzun ömürlü, kolay kolay sararmaya uğramayan, kir ve toz tutmaz özelliğe sahiptir. Bursa epoksi suya dayanıklılığı sayesinde de rutubet ve bakteri oluşumunu da engeller.

bursa epoksi

BURSA EPOKSİ BOYA

Bursa epoksi boya kullanım açısından birden fazla alanda kullanıma uygundur. Bunlara hobi uygulamaları, masa kaplama, zemin kaplama vb. gibi örnekler verilebilir. Epoksi reçine ve sertleştiricinin istenilen renk ile homojen bir şekilde karıştırılmasıyla Bursa epoksi boya elde edilir. Uygulandığı zeminde kurumasının ardından oldukça sert ve kuvvetli bir kaplama halini alır. Bursa epoksi boya uygulama sonrasında oldukça şık görünür. Bundan kaynaklı Bursa epoksi boya tercih edilebilir.

BURSA EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA

Bursa epoksi zemin kaplama oldukça sık tercih edilir. Tercih edilme sebepleri saymakla bitmez. Uygulama sonrasında oldukça hoş bir görüntü oluşur. İstenilen desen ve uygulama çeşitine görede görünüşünde değişiklikler olabilir. Birçok avantajıda beraberinde getirir. Yapısının direnci fiziksel oluşabilecek her türlü darbeye karşı kuvvetle dayanır.

Kimyasal malzeme üretimi yapılan veya kimyasal madde kullanımının sık görüldüğü yerlerde özellikle bursa epoksi zemin kaplama tercih edilmelidir. Bunun nedeni ise bursa epoksi zemin kaplamanın sadece fiziksel etkenlere değil kimyasal etkenlere karşı da oldukça dirençli olmasıdır. Ağır tonajlı araçların trafiğinin sık görüldüğü, ağır taşınabilir makinelerin bulunduğu, araç trafiğinin görüldüğü yerlerde özellikle tercih edilebilir uygulama çeşitidir. Fiziksel dayanımı sayesinde bu yerlerde avantajlı olarak kullanılabilir. Bursa epoksi zemin kaplama kimyasal mazlemelere maruz kaldığında bozulmaya uğramaz. Bursa epoksi zemin kaplama hastane, eczane, labaratuar, petro-kimya sanayileri, gıda üretim ve satış yerleri, ofisler, kurum ve kuruluşlarda uygulaması yapılabilir.

bursa epoksi kaplama

Dış alanlarda uygulaması yapılabilir. Ancak bazı dezavantajları olabilir. Fazla güneşe maruz kaldığı durumlarda sararma olayı olabilir. Bu kaçınılmaz bir durumdur. Ancak avantajları da mevcuttur. Uygulama çatı ya da balkon gibi yerlere yapıldıysa su izolasyonunu sağlar. Su izolasyonu etkisi sayesinde küf oluşmaz, rutubet tutmaz ve bakteri oluşumu gerçekleşmez. Bursa epoksi zemin kaplama uygulaması birden fazla çeşite de ayrılır. Bu çeşitler;  Selfleveling, multilayer, portakal doku, sürme ve 3d boyutlu uygulama şeklindedir. Bu uygulama çeşitleri de kalınlık bakımından faklılık gösterir. Uygulandığı yere göre de kalınlıkları belirlenir. Dolar kuruna göre belirlenen fiyatları kur hareketliliğiyle değişiklik gösterebilir.

Uygulama aşamaları zemin incelemesinin ardından ihtiyaçlar belirlenerek fiyatlandırma yapılır ve uygulama aşamasına geçilir. Bursa epoksi zemin kaplama uygulaması için seçilen firma oldukça önemlidir. Seçilen firmanın kullandığı ürün ve uygulama yapan ekibi önemli faktörler arasındadır. Firmamız bu noktada sizler için avantajlıdır. Firmamız epoksi zemin kaplama ürününü 20 yıllık deneyimine dayanarak  üretiyor ve uygulama aşamalarını profesyonel ekibiyle başarıyla tamamlıyor. Firmamız Bursa epoksi zemin kaplama uygulaması ile %100 müşteri memnuniyetiyle hizmetlerinizde…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Lütfen Arayın